Hemen ara WhatsApp iletişim
Telefon

Birçok alanda olduğu gibi evden eve nakliyat alanında da sürekli yeni gelişmeler yaşanmakta ve her geçen gün bir yenilik daha nakliyecilik alanında karşımıza çıkmaktadır. Yeniliklere uyum sağlayamayan birçok firma da sektörden silinip gitmektedir. İstanbul evden eve nakliyat yıllar boyu faaliyet göstermekte olduğu nakliyecilik sektöründe yenilikleri anlık olarak takip etmenin yanı sıra bugün nakliyecilik alanında kullanılmakta olan bir çok yeniliğe de imza atmıştır. Evden eve nakliyat sözleşmesi hizmeti için firmamızı tercih ederseniz özetle gerçekleştireceğimiz taşıma aşamaları şu şekildedir. İlk etapta evden eve nakliyat hususunda firmamız ve sizin tarafınız arasında bir sözleşme tesis edilir. Bu sözleşme sayesinde size evden eve nakliyat kapsamında sunmayı taahhüt ettiğimiz her şeyi garanti altına alıyor ve kendimizi size karşı yasal olarak da sorumlu kılıyoruz. Sözleşme imzalandıktan sonra taşıma işleminin gerçekleştireceği dairenizi uzman ekiplerimiz ile ziyaret ediyor ve eşyalarınızın miktarını, dairenizin yerini vs. inceliyor ve uygulayacağımız taşıma modeline karar veriyoruz. Taşıma işlemini nasıl gerçekleştireceğimize karar verdikten sonra evden eve nakliyat personelimiz evinizi taşımak için tayin edilen günde ve saatte taşıma işlemini gerçekleştirmek üzere evinize gelirler.

Profesyonel Evden Eve Nakliyat Şirketi

Profesyonel evden eve nakliyat şirketi taşıma işlemine geçmeden evdeki tüm eşyaları özenle toparlar ve hijyen koşullarına uygun olarak paketler. Eşyaları sarmak için kullanılan malzemeler nakliyecilik alanında kullanılan en kaliteli malzemelerden tercih edilmektedir. Kaliteli ambalajlama malzemeleri kullanılması sayesinde eşyalarınız her türlü dış etkenden tam anlamıyla korunmaktadır. İstanbul evden eve profesyonel taşımacılık esnasında istemeden de olsa eşyalarınız bir yere çarpsa yada düşse dahi sarılmış olduğundan eşyanızın zarar görmesini önleyecektir. Özenle sarılarak ambalajlanan ve kutulanan eşyalarınız binanızın önüne kurulan eşya indirme ve bindirme asansörlü nakliyat ile yere koyulmadan nakliyat için hazır bulunan kamyona yerleştirilir. Eşyalarınızın kamyon içerisinde sağa sola savrulmaması için halatlarla bağlanarak sabitlemesi yapılır. Bu sayede eşyalar araç içerisinde bir bütün olarak durur ve yollarda ki engebelerde yerinden hareket etmez.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Şirketi

Firmamız eşyalarınızı taşıma işlemini sigorta yaptırmak suretiyle taşımaktadır. İstanbul sigortalı evden eve nakliyat şirketi sayesinde çok daha güvenli bir taşıma yöntemi haline gelmektedir. Çünkü her işte olduğu gibi evden eve nakliyat işinde de dış etkenler mevcuttur ve bazı durumlarda alınan tüm önlemler yine de yetersiz kalabilmektedir. İşte tam da bu gibi durumlarda eşya sigorta sistemi imdada yetişmekte ve hem müşterilerimizi hem de firmamızı koruma altına almaktadır. Eşyalarınız için yaptırılan sigorta kapsamı oldukça geniş olup, taşıma süresi boyunca karşılaşılabilecek her türlü zararı karşılamaya yetecek kapasitededir. Firmamız büyüklüğünün sağladığı avantaj ile büyük sigorta şirketlerinden eşyalarınızı çok uygun fiyatlarla sigortalamaktadır. Bu durum maliyeti önemli oranda düşürmektedir. Düşen maliyet sayesinde firmamız size bu alanda hizmet veren tüm firmalardan daha cazip fiyatlar sunabilme imkanına erişmektedir.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları 

Evden eve nakliyat fiyatları; konusunda faaliyetleri bulunan her firma fiyatlarını belirlerken bir politika izlemektedir. Çoğu firma ise en fiyatlarını belirlerken en yüksek karlılık üzerine çalışmaktadırlar. Bu tür firmalar kalite pahalıdır algısından yola çıkarak insanlara aslında olması gerekenin çok üzerinde fiyatlar söylemektedirler. Bir çok insan da evden eve nakliye her gün karşılaştığı bir olgu olmadığından maalesef firmaların bu tuzağına düşmektedir. Firmamız insanlarımızın bu tür tuzaklara düşmemesi için elinden gelen tüm gayreti ve çabayı göstermektedir. Bizimle çalışmış olan müşterilerimizi yeni müşterimiz olmayı düşünen kişilere referans göstererek kaliteli ve hesaplı evden eve nakliye yapmanın mümkün olduğunu ortaya koymaktadır. Cazip evden eve nakliyat fiyatlarından yararlanmak için hemen bize ulaşabilirsiniz. İstanbul evden eve nakliyat her aşamasıyla hatasız şekilde yapılması gereken profesyonel bir çalışmadır. Bu çalışma içerisinde gerekli olan tüm malzemeler, araç gereçler ile beraber eğitimli ve uzman personel eksiksiz şekilde yer almalıdır. Özellikle söz konusu İstanbul gibi büyük bir şehir olduğu vakit, bu konuda zaman ve profesyonellik çok daha önemli noktaya ulaşıyor. Zira İstanbul için trafik en başta süreç içerisine katılmalı; adresin konumuna bağlı olarak doğru araç seçimiyle uzman kadro sayısı belirlenmelidir.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Şirketi

İstanbul un en işlek ve en önemli semtlerinde nakliye hizmet veren firmamız başarısını garantili asansörlü evden eve nakliyat hizmet vererek siz degerli müşterilerimiz güvenini kazanmıştır. Bu doğrultuda yapılacak olan evden eve eşya taşımacılığı konusunda tüm unsurlar hatasız ve eksiksiz şekilde öne çıkarılmalıdır. Öncelikle keşif gerçekleştirilmeli ve eşyaların miktarı ile beraber dairenin kaçıncı katta olduğu ve eşya çeşitleri konusunda notlar alınmalıdır. Böylece gerekli olan planlama ile beraber yapılan sözleşme üzerinden nakliye gerçekleştirilmelidir. Gerçekleştirilecek olan asansörlü evden eve nakliyat konusunda trafik büyük öneme sahiptir. Herhangi bir sorun yaşanmadan ve trafik süresi ele alınmak suretiyle zamanında eşyalar yeni adrese ulaştırılmalıdır. Eşyaların miktarı ve türüne bağlı olarak kırkayak, tır ya da değişik boyutlardaki kamyonlar arasından tercih gerçekleştirilmesi gerekir. Çelik kasa araçlar iç ve dış bakımı düzenli olarak sağlanmış biçimde değerlendirilmelidir. Böylece tamamen güvenli ve sağlıklı şekilde zamanında eşyalar yeni adresine ulaştırılır.

İstanbul Evden eve nakliyat şirketi ile hem şehir içi hem de şehirler arası eşya nakliyatı hizmeti elde edebilirsiniz. Türkiye'nin farklı şehirlerinden taşınmak isteyen müşterilerimizin eşyalarına uygun araç ile beraber tüm unsurlar önceden planlamaya dahil edilir. Aynı şekilde İstanbul'un farklı semtlerinden taşınacak müşterilerimize nakliyat konusunda profesyonel destek veriyoruz. Etkin planlama doğrultusunda eğitimli ve uzman personeli ile yapılan çalışmalar, İstanbul'un bütün adresleri için geçerlidir.

İstanbul un bütün farklı noktaları adına yüksek teknolojiye sahip sistemler ışığı altında evden eve asansörlü taşımacılık hizmeti elde etmeniz mümkün. Özellikle İstanbul asansörlü evden eve taşımacılık sistemleri sayesinde eşyalar hem eski adreste hem de yeni adreste sağlıklı biçimde transfer edilir. Yükte ve maddi açıdan dikkat edilmesi gereken eşyalar güvenle nakledilir. Ayrıca özel ambalaj sistemleri, sigortalama ve uygun maliyetlerle asansörlü taşımacılık için hemen site üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.