Hemen ara WhatsApp iletişim
Telefon

Erenköy Evden Eve Nakliyat

Birçok alanda olduğu gibi nakliyecilik alanında da sürekli yeni gelişmeler yaşanmakta ve her geçen gün bir yenilik daha nakliyecilik alanında karşımıza çıkmaktadır. Yeniliklere uyum sağlayamayan birçok firma da sektörden silinip gitmektedir. Erenköy evden eve nakliyat yıllar boyu faaliyet göstermekte olduğu nakliyecilik sektöründe yenilikleri anlık olarak takip etmenin yanı sıra bugün nakliyecilik alanında kullanılmakta olan bir çok yeniliğe de imza atmıştır.

Evden eve nakliye hizmeti için firmamızı tercih ederseniz özetle gerçekleştireceğimiz taşıma aşamaları şu şekildedir. İlk etapta oturulur ve evden eve nakliye hususunda firmamız ve sizin tarafınız arasında bir sözleşme tesis edilir. Bu sözleşme sayesinde size evden eve nakliye kapsamında sunmayı taahhüt ettiğimiz her şeyi garanti altına alıyor ve kendimizi size karşı yasal olarak da sorumlu kılıyoruz. Sözleşme imzalandıktan sonra taşıma işleminin gerçekleştireceği dairenizi uzman ekiplerimiz ile ziyaret ediyor ve eşyalarınızın miktarını, dairenizin yerini vs. inceliyor ve uygulayacağımız taşıma modeline karar veriyoruz. Taşıma işlemini nasıl gerçekleştireceğimize karar verdikten sonra Erenköy evden eve nakliyat personelimiz evinizi taşımak için tayin edilen günde ve saatte taşıma işlemini gerçekleştirmek üzere evinize gelirler.

Erenköy Evden Eve Nakliyat Paketleme 

Taşıma işlemine geçmeden evdeki tüm eşyalar özenle toparlanır ve sarılır. Eşyaları sarmak için kullanılan malzemeler nakliyecilik alanında kullanılan en kaliteli malzemelerden tercih edilmektedir. Kaliteli ambalajlama malzemeleri kullanılması sayesinde eşyalarınız her türlü dış etken tam anlamıyla korunmaktadır. Evden eve nakliyat esnasında İstemeden de olsa eşyalarınız bir yere çarpsa ya da düşse dahi sarılmış olduğu ambalaj sayesinde eşyanızın zarar görmesini önleyecektir. Özenle sarılarak ambalajlanan ve kutulanan eşyalarınız binanızın önüne kurulan eşya indirme ve bindirme asansörü ile indirilir ve yere konmadan nakliye için hazır bulunan kamyona yüklenir. Eşyalarınızın kamyon içerisinde sağa sola savrulmaması için halatlarla bağlanarak sabitlemesi yapılır. Bu sayede eşyalar araç içerisinde bir bütün olarak durur ve yollarda ki engebelerde yerinden hareket etmez.

Erenköy Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Firmamız eşyalarınızı taşıma işlemini sigorta yaptırmak suretiyle taşımaktadır. Evden eve nakliyat sigorta sayesinde çok daha güvenli bir taşıma yöntemi haline gelmektedir. Çünkü her işte olduğu gibi evden eve nakliyat işinde de dış etkenler mevcuttur ve bazı durumlarda alınan tüm önlemler yine de yetersiz kalabilmektedir. İşte tam da bu gibi durumlarda eşya sigorta sistemi imdada yetişmekte ve hem müşterilerimizi hem de firmamızı koruma altına almaktadır. Eşyalarınız için yaptırılan sigorta kapsamı oldukça geniş olup, taşıma süresi boyunca karşılaşılabilecek her türlü zararı karşılamaya yetecek kapasitededir. Firmamız büyüklüğünün sağladığı avantaj ile büyük sigorta şirketlerinden eşyalarınızı çok uygun fiyatlarla sigortalamaktadır. Bu durum maliyeti önemli oranda düşürmektedir. Düşen maliyet sayesinde firmamız size bu alanda hizmet veren tüm firmalardan daha cazip fiyatlar sunabilme imkanına erişmektedir.

Erenköy şehirler arası evden nakliyat

Erenköy Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Nakliye konusunda faaliyetleri bulunan her firma fiyatlarını belirlerken bir politika izlemektedir. Çoğu firma ise en fiyatlarını belirlerken en yüksek karlılık üzerine çalışmaktadırlar. Bu tür firmalar kalite pahalıdır algısından yola çıkarak insanlara aslında olması gerekenin çok üzerinde fiyatlar söylemektedirler. Bir çok insan da evden eve nakliyat her gün karşılaştığı bir olgu olmadığından maalesef firmaların bu tuzağına düşmektedir. Firmamız insanlarımızın bu tür tuzaklara düşmemesi için elinden gelen tüm gayreti ve çabayı göstermektedir. Bizimle çalışmış olan müşterilerimizi yeni müşterimiz olmayı düşünen kişilere referans göstererek kaliteli ve hesaplı evden eve nakliyat yapmanın mümkün olduğunu ortaya koymaktadır. Cazip fiyatlarımızdan yararlanmak için hemen bize ulaşabilirsiniz.