Hemen ara WhatsApp iletişim
Telefon

Bir çok alanda olduğu gibi evden eve nakliyat alanında da sürekli yeni gelişmeler yaşanmakta ve her geçen gün bir yenilik daha taşımacılık alanında karşımıza çıkmaktadır. Yeniliklere uyum sağlayamayan bir çok firmada sektörden silinip gitmektedir. Erenköy evden eve nakliyat şirketi yıllar boyu faaliyet göstermekte olduğu taşımacılık sektöründe yenilikleri anlık olarak takip etmenin yanı sıra bugün nakliye alanında kullanılmakta olan son model küçük ve büyük nakliye araçları ile imza atmıştır. Dolayısıyla Erenköy gibi kalabalık bir mahalleye kimi zaman trafik yada yoğunluktan dolayı büyük evden eve nakliye araçlarımızla giremiyoruz. Dolayısıyla orta boy Erenköy evden eve nakliye araçlarımızdan 2 tane gönderdiğimizde kolayca bu sorun çözülmektedir.

Erenköy Profesyonel Evden Eve Nakliyat Şirketi

Erenköy profesyonel evden eve nakliyat hizmeti için şirketimizi tercih ederseniz özetle gerçekleştireceğimiz taşıma aşamaları şu şekilde olacaktır. İlk etapta İstanbul Erenköy profesyonel evden eve nakliyat şirketi ile bir sözleşme tesis edilir. Bu sözleşme sayesinde size taşımacılık kapsamında sunmayı taahhüt ettiğimiz her şeyi garanti altına alıyor ve kendimizi size karşı yasal olarak da sorumlu kılıyoruz. Sözleşme yapıldıktan sonra taşıma işleminin gerçekleştireceği dairenizi uzman ekiplerimiz ile ziyaret ediyor ve eşyalarınızın miktarını, dairenizin kaçıncı katta olduğu vs. inceleniyor ve uygulayacağımız taşıma modeline karar veriyoruz. Taşıma işlemini nasıl gerçekleştireceğimize karar verdikten sonra, Erenköy evden eve nakliyat şirketimizin personeli evinizi taşımak için tayin edilen günde ve saatte taşıma işlemini gerçekleştirmek üzere evinize gelirler.

Erenköy Nakliye Şirketi Eşya Paketleme

İstanbul Erenköy nakliye şirketi eşya paketleme ve ambalajlama işlemine geçmeden profesyonel ekibimiz evdeki tüm eşyaları özenle toparlar ve hijyen koşullarına uygun olarak sitreçler. Eşyaları sarmak için kullanılan malzemeler nakliyecilik alanında kullanılan en kaliteli malzemelerden tercih edilmektedir. Kaliteli ambalajlama malzemeleri kullanılması sayesinde eşyalarınız her türlü dış etkenden tam anlamıyla korunmaktadır. Erenköy nakliye eşya paketleme ve taşımacılık esnasında istemeden de olsa eşyalarınız bir yere çarpsa yada düşse dahi sarılmış olduğu ambalaj sayesinde eşyanızın zarar görmeyecektir. Özenle sarılarak ambalajlanan ve kutulanan eşyalarınız binanızın önüne kurulan asansörü nakliyat aracı ile yapılır ve yere bırakılmadan nakliye için hazır bulunan kamyona yüklenir. Eşyalarınızın kamyon içerisinde sağa sola savrulmaması için halatlarla bağlanarak sabitlemesi yapılır. Bu sayede eşyalar araç içerisinde bir bütün olarak durur ve yollarda ki kasis yada ani durumlardan etkilenmez.

Erenköy Sigortalı Evden Eve Nakliyat Şirketi

Firmamız eşyalarınızı taşıma işlemini sigorta yaptırmak suretiyle taşımaktadır. Erenköy sigortalı evden eve nakliyat şirketimiz sayesinde eşyalarınız çok daha güvenli bir taşınma elde etmiş olacaktır. Çünkü her işte olduğu gibi nakliyat, ofis, büro, işyeri taşımacılığında dış etkenler mevcuttur ve bazı durumlarda alınan tüm önlemler yine de yetersiz kalabilmektedir. İşte tam da bu gibi durumlarda eşya sigorta sistemi imdada yetişmekte ve hem müşterilerimizi hem de Erenköy evden eve nakliyat şirketimizi koruma altına almaktadır. Eşyalarınız için yaptırılan sigorta kapsamı oldukça geniş olup, taşıma süresi boyunca karşılaşılabilecek her türlü zararı karşılamaya yetecek kapasitededir. İstanbul Erenköy sigortalı evden eve nakliyat şirketi büyüklüğünün sağladığı avantaj ile büyük sigorta şirketlerinden eşyalarınızı çok uygun fiyatlarla sigortalamaktadır. Bu durum maliyeti önemli oranda düşürmektedir. Düşen maliyet sayesinde firmamız size bu alanda hizmet veren tüm firmalardan daha cazip fiyatlar sunabilme imkanına erişmektedir.

Erenköy şehirler arası evden nakliyat

Erenköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Erenköy evden eve nakliyat fiyatları konusunda faaliyetleri bulunan her firma fiyatlarını belirlerken bir politika izlemektedir. Çoğu firma ise fiyatlarını belirlerken en yüksek karlılık üzerine çalışmaktadırlar. Bu tür firmalar kalite pahalıdır algısından yola çıkarak insanlara aslında olması gerekenin çok üzerinde fiyatlar söylemektedirler. Bir çok insan da evden eve nakliyat her gün karşılaştığı bir olgu olmadığından maalesef firmaların bu tuzağına düşmektedir. İstanbul Erenköy evden eve nakliyat fiyatları konusunda, şirketimiz insanlarımızın bu tür tuzaklara düşmemesi için elinden gelen tüm gayreti ve çabayı göstermektedir. Bizimle çalışmış olan müşterilerimizi yeni müşterimiz olmayı düşünen kişilere referans göstererek kaliteli ve hesaplı evden eve nakliyat yapmanın mümkün olduğunu ortaya koymaktadır. Cazip fiyatlarımızdan yararlanmak için hemen bize ulaşabilirsiniz.