Hemen ara WhatsApp iletişim
Telefon

İstanbul gibi büyük bir metropolde evden eve eşya taşımacılık zor olsa bile insanlar için kimi zaman yeni bir heyecan ve yeni bir başlangıçtır. Çoğu zaman, insanlar taşınma sürecinde aşırı stresli ve sinirli olabilir. Bu durumu biraz azaltabilen ve yüklerini hafifletebilen İstanbul Anadolu yakası evden eve nakliyat şirketleri ve firmaları bu alanda profesyonel ve liyakatli şirketlerdir. Zaman ve kaliteli ulaşım her zaman şehir içi nakliyatın en önemli konularından biridir. Maliyeti azaltmak ve zamanı daha verimli kullanmak için, eşyalarını taşıtacak insanların yapması gereken birkaç şeyi şöyle sıralayabiliriz.

İstanbul Anadolu Yakası Profesyonel Evden Eve Nakliyat Şirketi

(1) İstanbul Anadolu yakası profesyonel evden eve nakliyat şirketi ile uygun bir taşınma yapmak istiyorsanız evinizide bulunan ufak tefe eşyaları toplamalısınız.
(2) Evinizde bulunan cam eşyalar, yatak odası, çocuk odası, mutfak eşyaları gibi hassas eşyaları toparlayıp kolileyin.
(3) Mutlaka topladığınız eşyaları kolileyin ve keçeli kalemle numaralayın, içlerinde ne olduğunu yazın. 
(4) İstanbul Anadolu yakası profesyonel evden eve nakliyat şirketi personeli gelmeden önce özel eşyalarınızı  mutlaka toplayın.
(5) Nakliye aracına uygun bir park yeri belirleyebilirsiniz, böylece aracın park sorunu olmaz ve hızlıca taşıma işlemi başlar.
(6) Anadolu yakası eşya taşıma firmasıyla telefonla antlaşmadan önce mutlaka eşyalarınız gösterip bilirkişi tarafından ekspertiz raporu eşliğinde fiyatı belirleyin.
(7) Sigortalı nakliyat firmasının kurumsal bir firma olmasına dikkat edin.
(8) Anadolu yakası profesyonel nakliye şirketi çalışanları beyaz eşya ve mobilya kurulumlarını yapacaktırlar, şirket personeline bırakın.

İstanbul Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyat Hizmeti Öncesi

İstanbul Anadolu yakası evde eve nakliyat öncesi ekspertiz sürecinin başarılı bir şekilde yapılması taşınma sırasında doğa bilecek engelleri ortadan kaldırır. Dolayısıyla her şeyden önce ekspertiz işlemlerine başvurması gerekir. Nakliyat firmasının bir çalışanının müşterinin eşyalarını incelemesi işlemlerinin yanı sıra eski ve yeni evin konumlarını incelemesi de ekspertiz işlemleri bünyesinde bulunmaktadır. Ekspertiz işlemleri sayesinde nakliyat çok daha hızlı ve güvenilir bir biçimde gerçekleşir. Bu hizmetin genellikle ücretsiz olarak sunulduğunu da söylemeliyiz. Ekspertiz hizmeti sayesinde firmalar çok daha organize çalışırlar. Bir başka deyişle, müşterinin istediği zaman eşyaları teslim etme şansına da sahip olurlar. İstanbul Anadolu yakası evden eve nakliyat şirketi tarafından eşyaları incelemesi adına yollanan görevliler; eşyaları inceledikten sonra detaylı bir rapor gönderirler. Hem eşyaların hem de yeni ve eski evlerin konumlarının incelenmesiyle beraber taşınma sırasında herhangi bir olumsuzluk yaşanmasının önüne geçilmektedir.

İstanbul Anadolu Yakası Sigortalı Evden Eve Nakliyat Şirketi

İstanbul Anadolu yakası sigortalı evden eve nakliyat hizmetinde herhangi bir yükün taşınması sırasında maruz kalacağı tüm tehlikeli ve riskli hallerde hasar ve kayıpların garanti altına alınması evden eve nakliyat sigortası sayesinde olmaktadır. Bir başka deyişle, eşyaların taşınması sırasında ortaya çıkabilecek kırılma, düşme ve benzeri tehlikelere karşı önlem alınmaktadır. Eksper ziyaretiyle beraber eşyaların durum tespit işlemleri tamamlanmaktadır. Sigorta ve poliçeler; eşyalarda oluşması muhtemel kırık ve çizilme gibi durumların hasarını karşılamaktadır. Eşyaların yeni adreslerine taşınmasının ardından kontrol edilmesi ve herhangi bir hasarının olup olmadığına bakılması gerekir. Hasar olduğu takdirde devreye İstanbul Anadolu yakası sigortalı evden eve nakliyat nakliye şirketi gerekecektir. Vatandaşlarımızın evden eve nakliye konusunda dikkat etmesi gereken bazı hususlar vardır. Her şeyden önce, evinizi kendiniz taşımaya çalışmamanız gerektiğini söyleyelim. Çünkü harcadığınız çabaya ve zamana değmez. Bunun için size yardımcı olabilecek birçok İstanbul evden eve nakliyat firmaları ve şirketinden birini seçmek daha uygun olacaktır. Çünkü bu şirketler eşyalarınızı çok hızlı bir şekilde ve zarar görmeden taşır ve yerleştirir. Eşyalarınızı zarar olasılığına karşı sigortalayabilirsiniz. Bir başka önemli noktada, önce evinizin taşınması için kullanacağınız eşyaları paketleyin, ayrıca şehir içi ulaşım hizmetleri için firmamız, evden eve taşımacılık sektörünün profesyonel nakliye ekiplerinden birisidir. Bizi web sitemiz üzerindeki iletişim bilgilerimizden her zaman arayabilirsiniz.

Eşya Taşınırken Paketleme Ve Ambalajlamanın Önemi  

Eşya taşınırken paketleme ve ambalajlamanın önemi oldukça fazladır bu süreçte eşyalarınızın güvenliği açısından paketlemenin ve ambalajlamanın önemi oldukça fazladır. Ancak bütçeniz kısıtlıysa eşya paketleme işini siz de yapabilirsiniz. İstediğiniz takdirde ise paketleme işini de İstanbul Anadolu yakası nakliyat şirketine yaptırabilirsiniz. Paketleme işlemleri sırasında ilk olarak hangi eşyaların öncelikli olduğuna dair bir liste hazırlamalısınız. Ardından, paketlemeyi siz yapacaksanız karton kolileri ve diğer paketleme malzemelerini satın almalısınız. Kaç adet karton kutunun lazım olacağını belirlemelisiniz. Bu noktada, işinize yaramayacak olan eşyalarınızı ve bilhassa kıyafetlerinizi başkalarına vererek veya internette satarak elden çıkarabilirsiniz. Tüm bu işlemleri istediğiniz takdirde nakliyat firmasına da yaptırabilirsiniz. Ancak, bu durumda, maliyetin artacağını söyleyebiliriz.

İstanbul Anadolu Yakası Asansörlü Evden Eve Nakliyat Şirketi

İstanbul Anadolu yakası asansörlü evden eve nakliyat aşamasında her şeyden önce evin konumunun asansörlü taşımacılık için müsait olup olmadığına bakılmalıdır. Bazı ev sahipleri; nakliyat işlemlerinin daha çabuk ve güvenli olması adına asansörlü evden eve nakliyat hizmeti almak isterler. Ancak, evin konumu müsait olmadığı takdirde asansörlü nakliyattan faydalanmak mümkün değildir. Bu gibi hallerde, nakliyat firmasının ekibi, evinize gelerek eşyalarınızı merdivenlerden indirecektir. Eşyaların sağlam paketlenmesi ve kolilemesi sayesinde herhangi bir sorun yaşanmayacaktır. Ayrıca, İstanbul Anadolu yakası asansörlü evden eve nakliyat şirketi ekibinin de tecrübeli olması gerekir. Eşyaların kamyona yerleştirilmesine de çok dikkat edilmelidir. Kırılacak, hasar görmesi muhtemel ve öncelikli eşyaların en iyi yerlere yerleştirilmesi şarttır. Eşyaların yeni evine taşınmasında da benzer süreç uygulanmalıdır. Ayrıca, birçok nakliyat firması, de montaj ve montaj işlemlerini de yapmaktadır.


Asansörlü taşıma; bilhassa 2010 lu yıllarla beraber daha da popüler olmuştur. Bu yöntem ile eşyalarınız daha kısa sürede taşınacaktır. Ayrıca, normal taşımaya kıyasla eşyalarınızın hasar görme ihtimali düşüktür. Taşınma işlemleri az elemanla yapıldığı için kısa sürede bitecektir. Birçok apartmanın merdiven bölümü dar olduğu için eşyaların taşınması zor olmaktadır. Ancak, asansörlü taşıma ile bu sorun ortadan kalkmaktadır. İstanbul asansörlü taşıma; çevredekileri rahatsız etmeden taşınmanın en kolay yoludur. Bilhassa üst katlara eşya çıkarmanın veya buralardan eşya indirmenin zor olduğu bilinmektedir. Hem eşyaların hem de bina içerisindeki merdiven veya duvarların, korkulukların zarar görmesine rastlanmaktadır. Buna ek olarak, apartman içerisinde tüm gün boyunca devam eden gürültü yüzünden komşular arası tartışmalar çıkabilir. Asansörlü nakliye firmaları; her ne kadar avantajlı olsa da bilhassa yüksek katlı sitelerin ve asansör kurulumuna imkan veren geniş çevrenin olmadığı yerlerde gerçekleştirilemez.

İstanbul Anadolu Yakası Profesyonel EşyaTaşıma Şirketi

İstanbul Anadolu yakası profesyonel eşya taşıma şirketi taşımacılık esnasında mobilyaların ambalajına önem vermelidir. Çünkü, mobilyalar uzun ömürlü olması beklenen yapı elemanlarıdır. Montajlarının yanlış yapılması halinde işlevlerinde önemli ölçüde kayıplar yaşanmaktadır. Bu noktada, mobilya montajlarını işin ehline yaptırmanız gerekir. Tüm mobilyaların sökme ve kurulum işleri ile ilgilenen mobilya montajcı ustaların nakliyat sürecinde yanınızda olması bir zorunluluktur. İstanbul Anadolu yakası profesyonel eşya taşımacılığı şirketi eşyanın durumuna göre ekip sayısı belirler, taşıyıcı eşya  paketleyen, araç istifçisi ve mobilya ustalarından oluşmaktadır.