Hemen ara WhatsApp iletişim
Telefon

ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

Şehirlerarası nakliyat, bölgesel taşımacılığa göre daha geniş bir mesafeyi kapsayan bir transfer şeklidir. Taşımacılık açısından fark yoktur. Şehirlerarasındaki mesafe yüksektir. Bu nedenle, söz konusu hedef adına sevk edilecek nakliye kamyonları uzak yollara karşı korunmalı ve güvenli olmalıdır. Şirketimiz tarafından kullanılan şehirlerarası ulaşım araçları dayanıklı ve güvenlidir. Firmamız şehirlerarası nakliyat danışmanlık şirketleri arasında öncü olmaktan gurur duyar. Ayrıca firmamız şehirlerarasında uygun ulaşım hizmeti sunarak en iyi ulaşım hizmetini sunmaktadır.

Taşıma teknolojimizin gelişmesiyle birlikte kapalı kasa kamyonların kullanışlılığı ve güvenliği artmıştır. Şehirlerarası taşımacılıkta, yük türlerine göre farklı araçlar kullanan firmamız, kalıcı ve güvenli taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Ülkemizdeki iller arasında ulaşım hizmeti veren şirketimiz, vatandaşlarımızın taleplerine en doğru şekilde cevap verebilmek için gerekli tüm koşulları yerine getirmektedir. Eğitimli personel şehirlerarası evden eve nakliyat süreçlerinde çalışır. Ayrıca, işletmemizin kullandığı kalite politikaları kapsamında, son derece güvenli eşya taşımacılığı işlemleri gerçekleştirilmektedir.

ŞEHİRLERARASI EŞYA TAŞIMA

Ulaştırma işlemleri uzman aşaması ile başlar ve gerekli kapalı karoser aracı uzman tarafından belirlenir. Anlaşma sonrasında taşınacak evdeki tüm ev eşyaları ve cihazlar sigorta kapsamındadır. Kırılgan malzemelerin ve ürünlerin kendi ambalaj malzemeleriyle paketlenmesinden ve diğer tüm eşya ve malzemelerin korunmasından başlayarak, tüm öğeler nakliye için gönderilen araca yüklenir. İlk aşamada, hacimli ve dayanıklı mobilyalar ve beyaz eşyalar istiflenir ve daha sonra kırılgan ev eşyaları istiflenir. Kapalı kasa araçlarımızın ev eşyalarının taşınması için özel bir şekilde üretilmesi ile malların şehirlerarası taşımacılıkta hasara karşı korunması tamamen sağlanmaktadır. Firmamız adına vatandaşlarımızın memnuniyeti temel prensiptir.

Şehirlerarası nakliye şirketlerinden olan firmamız, yıllardır pek çok ilde taşıma hizmeti vermektedir. Firmamız şehirlerarası temiz taşıma garantisi ile nakliye faaliyetini gerçekleştirmektedir. Buna ek olarak, kaliteli nakliye hizmeti almak için firmamız size en uygun şehirlerarası taşıma ücreti sağlar. Şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde, malların ambalajlanması ve kaplanması önemlidir. Uzun mesafelerin sorunları ve malların taşınacağı bölgenin coğrafi özellikleri değerlendirilir ve buna göre paketleme yöntemleri uygulanır. Ambalajlamadan sonra taşıma aracında istifleme işlemi gerçekleştirilir. Kurumumuz her aşamada dikkatle hareket etmektedir.