Hemen ara WhatsApp iletişim
Telefon

PARÇA EŞYA TAŞIMA

Taşınan malların zamanında ve hasarsız olarak adrese teslim edilmesini talep eden taşımacılığı gerçekleştiren herkes, parça eşya taşıma şirketi olarak bu alandaki uzmanları tarafından bizleri tercih etmektedir. Evden eve taşınmada özellikle dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Her şeyden önce, taşınacak eşyalara zarar vermemek işin en önemli parçasıdır. Referanslar, nakliye şirketleri arasında seçim yaparken çok önemli bir konudur. Bu nedenle ambalajlama ve paketleme sırasında şirket çalışanları çok titiz davranmalıdır. Eşyaların zararını azaltmak için çalışanların bu konuda dikkatli davranmaları da önemlidir. Taşımacılık şirketleri ayrıca insanların kafalarına soru işareti bırakmadan işlerini gerçekleştirmelidir.

PARÇA EŞYA TAŞIMA FİRMALARI

Parça eşya taşımacılığı olarak da bilinen kısmi mal taşımacılığı, bir taşıtın tamamen yerine bir kısmını kaplayacak mallardır. Birden fazla müşterinin eşyalarının tek bir araçta dağıtılmasıdır. Bunlar, aracın nakliye programına göre yol güzergâhındaki illere veya bölgelere dağıtılmak üzere satın alınan ürünlerdir. Fiyat olarak daha ekonomik fiyatlarla taşınır. Parçalar eşyalar taşınırken ayrı bölmelerde mi taşınır sorusu sıklıkla gündeme gelmektedir. Bu en merak edilen sorulardan biridir Aslında, bir parça mal taşımacılığı hizmetini tercih eden insanların kafasında soru işareti ve endişe duydukları konunun cevabı çok basittir. Yani; Parça mal taşıma hizmetlerinin yürütüldüğü araçlarda bölmeler bulunmakta olup, eşyalar karışmasına izin vermeden her bir eşya arasına yerleştirilerek eşya taşınmaktadır.

Özel nakliye fiyatlarına göre daha ekonomik ve tercih edilen bir ulaşımdır. Eksiksiz bir ev veya ofis eşyası taşımanıza gerek yoksa taşınacak mal miktarının ne kadar olması gerektiğini seçebilirsiniz. Komple ev veya ofis eşyaları arasında, 1 + 1, 1 + 0, 2 + 1, ev eşyaları arasında tercih edilebilecek nakliyelerdir. Sevkiyat en büyük araçla planlanıyorsa, 3 + 1 ev eşyaları da kısmen programlanabilir. Yoğun talep gören ulaşım rotalarımız Türkiye?nin pek çok büyük şehridir.