Hemen ara WhatsApp iletişim
Telefon

Taşınan eşyaların zamanında ve hasarsız olarak adrese teslim edilmesini talep eden taşımacılığı gerçekleştiren birçok kişi, Şehirler arası parça eşya taşımacılığı şirketi olarak bizleri tercih etmektedir. İstanbul şehirler arası evden eve nakliyat özellikle dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Her şeyden önce, taşınacak eşyalara zarar vermemek işin en önemli parçasıdır. Referanslar, nakliye şirketleri arasında seçim yaparken çok önemli bir konudur. Bu nedenle ambalajlama ve paketleme sırasında şirket çalışanları çok titiz davranmalıdır. Eşyaların zararını azaltmak için çalışanların bu konuda dikkatli davranmaları da önemlidir. Şehirler arası parça eşya taşımacılığı şirketleri ayrıca insanların kafalarına soru işareti bırakmadan işlerini gerçekleştirmelidir.

Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Şehirler arası parça eşya taşıma fiyatları konusuna deyinelim, parça eşya taşıma olarak da bilinen kısmi eşya taşımacılığı, evden eve nakliyat aracının bir kısmını kaplayacak mallardır. Birden fazla müşterinin eşyalarının tek bir araçla dağıtılmasıdır. Bunlar, aracın nakliye programına göre yol güzergâhındaki illere veya bölgelere dağıtılmak üzere evden eve nakliyat aracında toplanır. Şehirler arası parça eşya taşıma fiyatları olarak diğer taşımacılık sistemiyle kıyaslandığında çok daha ekonomik bir taşınmadır. Parça eşyalar taşınırken ayrı bölmelerde mi taşınır sorusu sıklıkla gündeme gelmektedir. Bu en merak edilen sorulardan biridir Aslında, bir parça eşya taşımacılığı hizmetini tercih eden insanların kafasında soru işareti ve endişe duydukları konunun cevabı çok basittir. Yani İstanbul şehirler arası parça eşya taşımacılık hizmetlerinin yürütüldüğü araçlarda bölmeler bulunmaz eşyaların karışmasına izin vermeden her bir eşya etiketlenir. Evden alınan eşyayı şehirler arası parça eşya taşıma aracında önceden ayrılmış olan kısmi yere istif edilir. Eşyaların arasına bölme yerleştirilerek eşyanın karışması engellenir. Şehirler arası parça eşya taşıma ücretleri müşterilerimizin yüzünü güldüren ekonomik bir taşınma sistemidir. Dolayısıyla yazlıklara ve kışlıklara sürekli olarak parsiyel taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Şehirler Arası Parça Eşya Taşımacılığı Şirketi

Özel nakliye fiyatlarına göre şehirler arası parça eşya taşımacılığı daha ekonomik ve tercih edilen bir ulaşımdır. Eksiksiz bir ev veya ofis eşyası taşımanıza gerek yoksa taşınacak mal miktarının ne kadar olması gerektiğini seçebilirsiniz. Komple ev veya ofis eşyaları arasında, 1+1, 1+0, 2+1, ev eşyaları arasında tercih edilebilecek nakliyelerdir. Sevkiyat en büyük araçla planlanıyorsa, 3+1 ev eşyaları da kısmen programlanabilir. Ayrıca vip taşıma yöntemiyle aracı komple size tahsis edebiliriz. Yoğun talep gören ulaşım rotalarımız Bodrum, Muğla, Ayvalık, Balıkesir, Alaçatı, İzmir, Eski Foça, Fethiye, Kaş, Kalkan, Antalya, Bozcaada, Çanakkale, Kuşadası, Aydın, Çıralı, Olympos, Adarsan, Belek, Akya, Gökçeada, Alanya, Assos, Marmaris, Dalyan, Side, Kümbet, Kemer, Bursa, Yalova, Çınarcık, Balıkesir, Armutlu, Ayvalık, Sarımsaklı, Akçay, İvrindi, Altınoluk, Küçük kuyu, Manisa, Bornova, Aydın, Akhisar, Ezine, Edirne, Tüme ege bölgesine yaz kış şehirler arası parça eşya taşımacılığı yapmaktayız. Ayrıca tüm taşıma işlerimizin tamamı kurumsal kimliğimiz sayesinde sigortalı evden ve nakliyat olarak sunmaktayız.

Şehirler Arası Parsiyel Eşya Taşımacılığı Şirketi

Şehirler arası parsiyel eşya taşımacılığı hizmeti öncesi uzman incelemesi raporunun önemi oldukça fazladır. Eşyalarınızın yoğunluğu direk olarak fiyatı etkilemektedir, dolayısıyla ekip sayısı artabilir yâda azalabilir, buna bağlı olarak aracın büyüklüğü de fiyatı direk etkileyebilir, dolayısıyla mutlaka ekspertiz yapıyoruz. Sonrasında fiyat verilir, genel olarak istenilen talepler üzerinde anlaşma sağlandıktan sonra, her iki taraf içinde sağlıklı bir karar verilmiş olur. Şehirler arası parsiyel eşya taşımacılığı işi müşterilerimizin ekonomik olarak oldukça işine yaramaktadır. İstanbul şehirler arası parsiyel parça eşya taşıma şirketi olarak eşyalarınızı istediğiniz şehir, köye, kasabaya kolaylıkla aynı günde teslim ediyoruz. Komple eşyalarınızı da yazımızda belirtiğimiz gibi sigortalı ambalajlı profesyonel ekiple vip olarak taşıyoruz.

Şehirler Arası Parça Eşya Nakliyesi

Şehirler arası parça eşya nakliyesi işlemlerinde nakliye aracının büyüklüğü ve taşıma elemanlarının sayısı da önem taşır. Eşyalarınızın güvenli ve sağlam bir şekilde yeni adresine taşınmasını istiyorsanız ödediğiniz paranın karşılığını tam olarak almak adına siz de sürece katkıda bulunmalısınız. Bu noktada, herhangi bir nakliyat firmasıyla anlaşmadan evvel aracın hangi büyüklükte olması gerektiği ve kaç çalışana ihtiyaç olduğu gibi faktörleri bilmelisiniz. Eşyalarınız araç için fazla olduğu takdirde gereğinden fazla para ödemiş olursunuz. Bunun yanı sıra, olması gerekenden daha küçük boyutlu bir araç ile çalıştığınız takdirde de eşyalarınız araç içerisinde hasar görecektir. Taşıma elemanı sayısı için de aynı husus geçerlidir. Olması gerekenden daha az eleman çalıştığı takdirde taşınma işlemleriniz geç bitecektir. Gereğinden fazla eleman olduğu takdirde de cebinizden gereksiz bir para çıkacaktır. Şehirler arası parça eşya nakliyesi işlemleri sırasında taşınacak eşyalar için bir liste hazırlanmalıdır. Bu listeyi nakliyat şirketiyle paylaştığınız takdirde hem onların işini hem de kendi işinizi kolaylaştırmış olursunuz. Söz konusu eşya listesi ile nakliye aracı ve eleman sayısı gibi yukarıda bahsettiğimiz hususlara daha sağlıklı bir şekilde karar verirsiniz. Ayrıca, taşınma başlamadan önce maliyetin ne kadar olacağı da az çok belli olacaktır. İstanbul şehirler arası parça eşya nakliyesi yapılacak eşyaları son güne kadar net olarak belirlemediğiniz takdirde taşınma günü çok ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Beklenenden fazla eşyanın ortaya çıkması halinde nakliyat firması sizden daha çok para talep edebilir. Bunun yanı sıra, eşyalarınız, nakliye aracı içerisinde sıkışarak hasar görebilir. Son anda çıkacak muhtemel problemlerden ve masraflardan kurtulmak adına doğru bir eşya listesi hazırlamalısınız.