Hemen ara WhatsApp iletişim
Telefon

İstanbul Piyano Taşıma

İstanbul piyano taşıma sizler için büyük önem taşıyan, değeri paha biçilmez olan piyanolarınızın yeni yerinize hiçbir sorun yaşamadan sevkiyatını sağlamaktadır. Piyanonun hassas bir müzik aleti olduğu bilinci içerisinde, gerekli dikkat ve özen çerçevesinde taşıma işlemini gerçekleştirip ilk andaki kusursuzluğu ile kullanımınıza sunmaktayız. Piyanonuzu sağlam ve güvenli ellerde taşıtmak istediğiniz zaman irtibata geçebileceğiniz tek adres olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Sorunsuz Şekilde Piyano Sevkiyatı Yapmak

İstanbul piyano taşıma, sevkiyat esnasında olası tüm sorunları göz önüne alarak, öncesinde gerekli önlemlerin hepsini almaktadır. Piyanolar profesyonel ekip ve doğru seçeceği malzemeler ile taşınmaması durumunda karşılaşılabilecek sorunlar şunlardır;

  • Piyano tellerinin aşınması sonrasında tahribata uğrayıp kopması,
  • Piyanonun hassas dış yapısında meydana gelebilecek çizilmeler,
  • Ayaklarında ve rezonans tahtasında tahribat oluşması,
  • Piyanonun herhangi bir noktasında meydana gelecek çatlaklardır.

Malzemelerde kalite ve alanında uzman personelimiz ile yapacağımız taşıma işlemi sonrasında bu hasarlardan piyanonuzu korumaktayız. Taşımacılık hizmetini başından sonuna kadar sunmuş olduğumuz garanti kapsamında piyanoyu en küçük ayrıntısına kadar sigortalayarak işlemlere başlıyoruz. Göztepe piyano taşıma olarak piyanonuzun başına gelebilecek her türlü sorun karşısında tüm sorumluluğumu üzerimize alarak sevkiyatı gerçekleştiriyoruz.

İstanbul Piyano Taşıma İle Taşınabilecek Piyanolar

İstanbul piyano taşıma klavye ve telli müzik aletlerinin hassasiyetinin farkında olarak yaptığımız taşımada, yaklaşık olarak kilosu 130 ile 450 değişiklik gösteren piyanolarınızı yeni yerinize kusursuz şekilde taşıyoruz. Piyano taşıma konusunda taşınabilecek piyanolar şunlardır;

  • Kuyruklu piyanolarınızı taşımaktayız.
  • Pnömatik piyanolarınızın sevkiyatını yapıyoruz.
  • Konsol (Duvar) Piyanolarınızı özenle taşıyoruz.
  • Elektro piyanolarınızı hassasiyet içinde taşımaktayız.
  • Mekanik ve prepared (Hazırlanmış) piyanolarınızı sorunsuz sevkiyatını yapıyoruz.

İstanbul piyano taşıma olarak, yaptığımız her sevkiyatın sonrasında tek amacımız müşteri memnuniyeti ve güvenini kazanmaktır. Bu bağlamda piyanolarınızı, en kısa süre içinde, alanında profesyonel taşıma ekibi ve son teknoloji teçhizatımız ile ilk andaki sağlamlığı ile taşıyıp sizlere kullanımınza hazır halde teslim ediyoruz. Çalışma stratejimiz gereği sorun oluşması durumunda her türlü masrafınızı bizzat karşılayarak, ödemiş olduğunuz taşıma ücretinin tamamını tarafınıza eksiksiz olarak, herhangi bir şarta bağlamadan iade ediyoruz.