Hemen ara WhatsApp iletişim
Telefon

İstanbul piyano taşımacılığı yapan şirketimiz sizler için büyük önem taşıyan, değeri antika eşyalarınızı ve paha biçilmez olan piyanolarınızın yeni yerinize hiçbir sorun yaşamadan sevkiyatını sağlamaktadır. Erenköy piyano taşıma şirketi olarak piyanonun hassas bir müzik aleti olduğu bilinci içerisinde, gerekli dikkat ve özen çerçevesinde taşıma işlemini gerçekleştirip ilk andaki kusursuzluğu ile kullanımınıza sunmaktayız. Piyanonuzu sağlam ve güvenli ellerde taşıtmak istediğiniz zaman irtibata geçebileceğiniz tek adres olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

İstanbul piyano taşımacılığı, sevkiyat esnasında olası tüm sorunları göz önüne alarak, öncesinde gerekli önlemlerin hepsini almaktadır. Piyanolar profesyonel ekip ve doğru seçeceği malzemeler ile taşınmaması durumunda karşılaşılabilecek sorunlar şunlardır;

  1. Piyano tellerinin aşınması sonrasında tahribata uğrayıp kopması,
  2. Piyanonun hassas dış yapısında meydana gelebilecek çizilmeler,
  3. Ayaklarında ve rezonans tahtasında tahribat oluşması,
  4. Piyanonun herhangi bir noktasında meydana gelecek çatlaklardır.

Malzemelerde kalite ve alanında uzman personelimiz ile yapacağımız taşıma işlemi sonrasında bu hasarlardan piyanonuzu korumaktayız. Taşımacılık hizmetini başından sonuna kadar sunmuş olduğumuz garanti kapsamında piyanoyu en küçük ayrıntısına kadar sigortalayarak işlemlere başlıyoruz. İstanbul piyano taşımacılığı şirketi olarak piyanonuzun başına gelebilecek her türlü sorun karşısında tüm sorumluluğumu üzerimize alarak sevkiyatı gerçekleştiriyoruz.
İstanbul piyano taşımacılığı klavye ve telli müzik aletlerinin hassasiyetinin farkında olarak yaptığımız taşımada, yaklaşık olarak kilosu 130 ile 450 değişiklik gösteren piyanolarınızı yeni yerinize kusursuz şekilde taşıyoruz. Piyano taşıma konusunda taşınabilecek piyanolar şunlardır;

Profesyonel Kuyruklu Piyano Taşımacılığı

  1. Pomattık piyanolarınızın taşınmasını sigortalı yapıyoruz.
  2. Konsol (Duvar) Piyanosu taşımacılık işini yıllardır garantili yapıyoruz.
  3. Elektronik piyano taşımacılığı hassas bir nakliye işidir.
  4. Mekanik ve prepared (Hazırlanmış) piyano nakliyatı sorunsuz sigortalı yapılmaktadır.

İstanbul piyano taşımacılığı firması olarak, yaptığımız her sevkiyatın sonrasında tek amacımız müşteri memnuniyeti ve güvenini kazanmaktır. Bu bağlamda piyanolarınızı, en kısa süre içinde, alanında profesyonel piyano taşımacılığı ekibi ve son teknoloji teçhizatımız ile ilk andaki sağlamlığı ile taşıyıp sizlere kullanımınıza hazır halde teslim ediyoruz. Çalışma stratejimiz gereği sorun oluşması durumunda her türlü masrafınızı bizzat karşılayarak, ödemiş olduğunuz taşıma ücretinin tamamını tarafınıza eksiksiz olarak, herhangi bir şarta bağlamadan iade ediyoruz.