Hemen ara WhatsApp iletişim
Telefon

Erenköy evden eve nakliyat firmaları taşınmanız gerektiği durumlarda sizlerin işini kolaylaştıracaktır. Firma seçiminde dikkatli davranılmalı, işinde uzman ve deneyimli olan kişilerden yardım alınmalıdır. Ev ya da ofis taşımacılığında eşyaların güvenliğini sağlamak önemlidir. Kendiniz eşyalarınızı toplamaya ve ambalajlamaya kalkışırsanız onları tam anlamıyla muhafaza edemeyebilirsiniz. Evden eve nakliyat firmaları bu konuda deneyim kazanmış personellere sahiptir. Tüm eşyalarınızın en iyi şekilde paketlenmesi için hizmet alabilirsiniz. Kendileri eşya paketleyecek olan kişiler için bazı önerilerimiz olacak. Cam ürünlerinizi karton ve kolilere yerleştirmeden önce havalı naylonlarla sarmanızı tavsiye ederiz. Tabaklarınızı gruplara ayırarak streçle kaplayabilir ve kartona yerleşim yapabilirsiniz. Boşlukları kapatmalı ve sarsıntılara karşı korumaya almalısınız. 

Erenköy Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Kendileri eşya toplayacak ve paketleyecek olan kişiler için farklı önerilerimiz de olacak. Kolilere yerleşim yapmadan önce sağlam olup olmadıklarına bakmalı ve altlarını koli bandı ile yapıştırarak daha dayanıklı olmasını sağlamalısınız. Yerleştirdiğiniz kolilerin üzerini yazmalısınız. Böylelikle yeni evinizde yerleşim yapılırken büyük bir kolaylık elde edeceksiniz. Hurçların içerisine yorgan, yastık, çarşaf, nevresim, kışlık kıyafetler koyabilirsiniz. Halılarınızı büyük naylonlarla kaplarsanız ıslanmasını ve lekelenmesini önlersiniz. Perdelerinizi kirli götürüp yeni evinizde yıkayıp asarsanız buruşmalarını engellersiniz. Kıyafetlerinizi özenle taşımanız gerekir. Mobilya, koltuk, masa, sandalye, beyaz eşya gibi önemli eşyalar kalın ambalaj malzemeleri ile kaplanmalıdır. İsterseniz tüm bu işleri Erenköy evden eve nakliyat şirketleri sizin için yapabilir. Böylelikle birçok iş yükünden kurtulacaksınız. 

Erenköy Profesyonel Evden Eve Nakliyat Firmaları

Yukarıda saydığımız işlerin haricinde daha birçok yapılması gereken işler bulunur. Demonte ürünlerin sökülmesi gerekir. Duvara montaj edilmiş bazı mobilyaların çıkarılması söz konusu olacaktır. Birçok mobilyanın ayak kısımlarının sarılması ve çizilmelerden korunması gerekecektir. Üstelik tüm bu işler için de farklı birçok ambalaj malzemesine ihtiyaç duyulur. Erenköy profesyonel evden eve nakliyat firmaları tüm ambalaj malzemeleri ile bulunduğunuz adrese gelerek taşımacılık öncesi paketleme yapacaktır. Birkaç kişiden oluşan ekip kısa zamanda birçok işi başaracaktır. Böylelikle hem siz yorulmamış olursunuz hem de eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlarsınız. Kurumsal nakliyat firmalarının elemanları hızlı ve seri bir şekilde taşınmanıza yardımcı olur. 

Erenköy Sigortalı Evden Eve Nakliyat Firmaları

Sigortalı taşımacılık konusunun sadece şehirler arasında geçerli olduğunu düşünmeyin. Eğer şehir içinde bir taşınma gerçekleştirecekseniz yine nakliyat sigortasından faydalanmanızı önermekteyiz. Evden eve nakliyat firmalarından sigorta talebinde bulunmalısınız. Erenköy sigortalı evden eve nakliyat firmaları eşya güvenliği konusuna oldukça fazla önem verir. Taşınma anında istenmeyen durumlar söz konusu olabilir. Eşyaların kaybolması, kırılması, zarar görmesi, yolculuk anında kaza ya da hırsızlık durumları yaşanabilir. Tüm bu olumsuzluklar için sigorta konusuna önem verilmelidir. Hatta yapılacak sigorta bedelinin eşyalarınızın maddi değeriyle aynı olması gerekir. Sigorta kapsamı dışında kalmamak için bu durum önemlidir. 

Erenköy Asansörlü Evden Eve Nakliyat Firmaları

Taşımacılıkta kullanılan aletler ve makineler olaya hız kazandırarak güvenli bir şekilde taşınmanızı da sağlar. Birçok nakliye firmasında bulunan asansör kolay ve hızlı bir şekilde taşınmanıza yardımcı olacaktır. Erenköy asansörlü evden eve nakliyat firmaları önce eşyaları ambalaj yapacak sonra asansörle kamyona indirecektir. Merdivenden indirilmeyen eşyaların çarpma ve vurma riski böylece ortadan kalkmış olur. Alt katlardan eşya çıkarılması ve kamyona yüklenilmesi oldukça kolaydır. Ama üst katlardan çok zordur. Asansörlü nakliyatla yüksek katlı binalardan bile kolaylıkla taşınmak mümkündür. Kamyonda yerleşim yapıldıktan sonra hemen yola çıkılacak ve gidilen yerde tüm yerleşimler Erenköy evden eve nakliyat firması tarafından yapılacaktır.